Збірна України зіграла внічию проти Фінляндії у відборі на ЧС. Відео голів

29 березня 09:00

Збірна України не змогла втримати перемогу проти Фінляндії у другому матчі відбору на Чемпіонат світу-2022. Матч відбувся в Києві на НСК “Олімпійський” і закінчився з рахунком 1:1.

Андрій Шевченко провів невелику ротацію складу - замість Кривцова, Сидорчука та Шапаренко на поле зі старту вийшли Соболь, Макаренко і Зубков. В цілому стартовий склад України виглядав так: Бущан - Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Соболь - Макаренко, Зінченко, Малиновський - Зубков, Яремчук.

Лише на 80-й хвилині рахунок у матчі був відкритий. Маліновський віддав пас на Караваєва, а вже той прострелив вздовж лінії воріт на Жуніора Мораеса. Нападник у падінні таки проштовхнув м'яч у ворота. Для нього цей гол став першим за збірну України.

Після цього фіни все частіше стали прориватися в штрафну збірної України і чинити тиск на ворота нашої команди, що призвело до фолу з боку Миколенка, і видалення захисника. Арбітр матчу призначив пенальті, який холоднокровно реалізував Пуккі на 89-й хвилині зустрічі. Рахунок на табло - 1:1.

Як повідомляв НАШ раніше, Збірна України у відборі до ЧС-2022 зіграла внічию з Францією.