Збірна України з шашок-100 завоювала дві медалі чемпіонату світу

30 липня 19:55

Чемпіонат світу з блискавичної гри в шашки - 100 серед чоловіків і жінок відбувся 29 липня в Ризі, в якому збірна України в командному заліку змогла піднятися на третю сходинку п'єдесталу пошани.

Про це повідомлять на сайті sport.ua.

Вікторія Мотичко змогла завоювати бронзову медаль чемпіонату світу. Анна Дмитренко зайняла 8-е місце, а Юлія Макаренкова - 15-е. Збірна України в командному заліку посіла третє місце.

"Чоловіча українська збірна зупинилася за крок від нагород, на 4-й позиції, кращий з українців Юрій Бобков потрапив в топ-десятку. Всього в чемпіонаті світу взяли участь 86 спортсменів і 51 спортсменка з 13 країн світу", - повідомляється на сайті.

Головним суддею змагань в Ризі був вінничанин Андрій Щербатюк.

Як повідомляв НАШ раніше, українські спортсменки вперше стали чемпіонами світу в артистичному плавання.