Збірна України розгромила Сербію у відборі на Євро-2020: огляд матчу

08 червня 10:19

Футбольна збірна України виграла з рахунком 5:0 у збірної Сербії і тепер очолює відбіркову групу на Чемпіонат Європи 2020 з результатом в 7 очок.

Гра відбулася вчора, 7 червня, на "Арені-Львів" при заповненому стадіоні.

Збірна показала відмінну гру і вражаючий результат - матч закінчився з рахунком 5:0 на користь України. По два м'ячі забили Віктор Циганков та Євген Коноплянка, також відзначився Роман Яремчук.

Збірна України з перших хвилин заволоділа ініціативою - тотальний контроль м'яча (70% на 30%) на полі. Суперники буквально не могли вийти зі своєї половини поля, а їх атаки обривалися на другій передачі вперед. У другому таймі збірна Сербії все так же нічого не могла протиставити професійній грі підопічних Андрія Шевченка. У результаті чого, матч закінчився з переможним для України рахунком.

Наступний матч у відборі на Євро-2020 збірна нашої країни проведе 10 червня, коли буде приймати Люксембург.

Як раніше писав НАШ, молодіжна збірна України з футболу U-20 в чвертьфіналі чемпіонату світу обіграла Колумбію з рахунком 0:1. Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Щоб першим отримувати найважливіші новини - підпишись на НАШ Telegram і Twitter!

Автор:Іра Алфьорова