Український біатлоніст Прима зайняв друге місце в індивідуальній гонці на чемпіонаті Швеції

26 листопада 08:37

Український спортсмен Артем Прима зайняв друге місце в короткій індивідуальній гонці на відкритому чемпіонаті Швеції.

Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

У гонці брали участь п'ять українців.

“Гонка була короткою - на 15 км, але зі звичними 4-ма стрільбами. В умовах підступного туману мінімальне число промахів в цій гонці - 5 і 6 - змогли допустити лише по одному біатлоністу. Всім іншим в стрільбі пощастило набагато менше, в тому числі і спортсменам з України”, - йдеться в повідомленні.

Не дивлячись на вісім пострілів повз мішеней і шість штрафних хвилин ( штраф за промах становив 45 секунд), Прима піднявся на друге місце.

Інші українські спортсмени залишилися за межами десятки кращих : Артем Тищенко 12-й (9 промахів), Дмитро Підручний 14-й (12), Богдан Цимбал 20-й (13), Тарас Лесюк (14).

Переможцем став норвежець Еміль Ніенг (сім промахів), а бронзовим призером Торстейн Стенерсен з Швеції (сім промахів).

Як повідомляв НАШ раніше, гімнасти з України завоювали три золота і срібло на другому етапі Кубка світу в Німеччині.