Українська важкоатлетка Деха завоювала три золоті медалі та стала чемпіонкою Європи

09 квітня 13:36

У Москві у шостий день Чемпіонату Європи з важкої атлетики українська спортсменка Ірина Деха завоювала три золоті медалі й стала абсолютною чемпіонкою у ваговій категорії до 76 кілограмів.

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України на сторінці в Facebook.

24-річна українка виграла змагання в ривку (113 кг), поштовху (135 кг) і в сумі (248 кг).

На рахунку дівчини вже є «золото», яке вона здобула у 2016 році саме на європейській першості.

Ірина Деха змогла виграти для України «золото» за сумою двоборства («ривок» і «поштовх») і у кожній з дисциплін окремо. Тобто у медальний залік турніру вона заробила одне «золото», але в неофіційний «малий залік» – одразу три.

Нагадаємо, 5 квітня українська спортсменка Каміла Конотоп завоювала три золоті медалі у ваговій категорії до 55 кг на чемпіонаті Європи у Москві.

Як повідомляв НАШ раніше, Кличко закликав уряд ввести загальнонаціональний локдаун.