Українська тенісистка перемогла екс-першу ракетку світу

13 серпня 09:47

Українська 19-річна тенісистка Даяна Ястремська перемогла колишню першу ракетку світу данську тенисистку Каролін Возняцкі у стартовому поєдинку на турнірі найвищої категорії в Цинцинаті.

Про це повідомляє на сторінці у Facebook Федерація Тенісу України.

“Даяна Ястремська виграла стартовий поєдинок на турнірі найвищої категорії в Цинцинаті. В першому раунді вона взяла гору над екс-першою ракеткою світу Каролін Возняцкі – 6:4; 6:4”, - йдеться в повідомленні.

Даяна Ямстерська - українська тенисистка, яка на юніорському рівні досягала шостої сходинки світового рейтингу, в 2016 року Даяна Ястремська дебютувала у найпрестижнішому турі світового тенісу на Istanbul Cup поступившись в першому раунді Нао Хібіно.

Як повідомляв НАШ раніше, Українська легкоатлетка здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи.