Українська легкоатлетка перемогла на змаганнях в Німеччині (відео)

10 червня 15:27

Українська спортсменка Ірина Геращенко встановила новий особистий рекорд в стрибках у висоту і завоювала золоту медаль в турнірі International Pfingstsportfes в німецькому місті Релінген-Зірсбург.

Відео переможного стрибка легкоатлетка розмістила у себе на сторінці в Instagram.

Так, вона відразу на 4 сантиметри покращила своє минуле досягнення і з результатом 1,99 метра стала переможницею турніру.

View this post on Instagram

Incredible feelings and emotions  . . #спасибовсемикаждому  . . video - @azr_cld ☺️

A post shared by Iryna Gerashchenko (@gerashchenkoi) on

У цьому ж змаганні бронзу завоювала ще одна українка Юлія Чумаченко, яка пригнула у висоту 1,92 метра.

У чоловічій категорії п'єдестал підкорився Віктору Лонському та Андрію Проценко, які подолали планку на висоті 2,22 метра. Перший здобув срібну медаль за меншу кількість спроб.

Як раніше писав НАШ, українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на сьому сходинку Жіночої тенісної асоціації (WTA) за підсумками відкритого чемпіонату Франції.

Автор:Іра Алфьорова