Українка Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту

08 березня 10:01

Українська спортсменка Ярослава Магучіх виграла золоту медаль зі стибків у висоту на Чемпіонаті Європи 2021 з легкої атлетики в закритих приміщеннях, який проходив в Торуні (Польща).

У секторі для стрибків у висоту всі три українки потрапили у фінал: Ярослава Магучіх, Юлія Левченко, Ірина Геращенко.

Магучіх стрибнула на 2 метри та стала чемпіонкою Європи. Це перша золота медаль з жіночих стрибків у висоту на чемпіонатах Європи в приміщенні за історію незалежної України.

У Ірини Геращенко – срібло (1.98 м), Юлія Левченко залишилася на четвертій позиції (1.94 м), пропустивши вперед спортсменку з Фінляндії.

Ярослава Магучіх стала наймолодшою чемпіонкою зимових континентальних першостей зі стрибків у висоту серед жінок, здобувши золото у віці 19 років 169 днів. Попередній рекорд належав румунці Аліні Астафей, яка виграла зимовий чемпіонат Європи у 1989 року у віці 19 років 256 днів.

Як повідомляв НАШ раніше, Усик очолив рейтинг WBA у суперважкій вазі.