Українець Крипак з черговим рекордом взяв п'яте "золото" у Токіо

Українець Крипак з черговим рекордом взяв п'яте
03 вересня 12:35

Український плавець Максим Крипак завоював свою п'яту золоту медаль Паралімпіади-2020 в Токіо. При цьому спортсмен встановив паралімпійський рекорд - 2 хвилини 05,68 секунди.

Про це пише прес-служба Паралімпійських ігор у Twitter.

"Максим Крипак перемагає суперника у запливі на 200 м (SM10) і встановлює новий паралімпійський рекорд з часом 2:05.68 хв", - йдеться в повідомленні.

До цього Крипак став володарем золотих нагород на 100-метрівці вільним стилем, 100-метрівці батерфляєм, 400-метрівці вільним стилем та 100-метрівці на спині, «срібла» на дистанції 50 метрів вільним стилем та «бронзи» в естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

"Золото" Крипака стало 90-ю нагородою українців на Іграх-2020 (22 золоті, 43 срібних та 25 бронзових). Збірна України посідає 5-е місце у загальнокомандному заліку і 4-те - за кількістю медалей.

Як повідомляв НАШ раніше, український спортсмен Сергій Ємельянов завоював золоту медаль на Паралімпіаді.