Україна здобула друге "золото" на Паралімпійських іграх

Україна здобула друге
27 серпня 12:22

Українська паверліфтерка Мар'яна Шевчук стала паралімпійською чемпіонкою у вазі до 55 кілограмів. Це вже друга золота медаль для української збірної.

25-річна Мар'яна Шевчук виграла нагороду в жіночому паверліфтингу.

Крім того, "срібло" вибороли Катерина Денисенко у змаганні з плавання на дистанції 100 метрів на спині, а також Сергій Кліпперт в плаванні на спині серед спортсменів з порушенням зору (клас S12).

В активі паралімпійської збірної України вже 17 нагород – дві золоті, дев’ять срібних і шість бронзових – 10-те місце загального заліку.

А за всю історію Паралімпійських ігор збірна вже здобула понад 500 медалей. Україна стала 16 країною в історії, які вдалося завоювати стільки нагород.

Як повідомляв НАШ раніше, українські спортсмени в перший день на Паралімпійських іграх-2020 завоювали 8 медалей.