Україна здобула чотири медалі на Кубку світу зі спортивної гімнастики

28 червня 14:47

В столиці Катару – Досі завершився Кубок світу зі спортивної гімнастики. Збірна команда України здобула чотири нагороди, одна з яких найвищого ґатунку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

"Золото" - в активі Діани Варінської у вправах на колоді. А от Анастасія Бачинська стала другою на різновисоких брусах.

Серед чоловіків медалями відзначилися Петро Пахнюк, який став другим у паралельних брусах, та Ігор Радівілов - посів друге місце в опорному стрибку.

Варто додати, що Кубок світу зі спортивної гімнастики (Artistic Gymnastics World Cup Series) проходив у Досі з 23 по 26 червня 2021 року. Це серія міжнародних змагань, що проводяться під егідою Міжнародної федерації гімнастики (FIG).

Як повідомляв НАШ раніше, збірна України з футболу вперше вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи.