Україна виграла перше "золото" на ЧЄ з водних видів спорту

12 травня 12:36

На Чемпіонаті Європи з водних видів спорту збірна України завоювала свої перші медалі, одразу ж золоті.

В індивідуальних змаганнях з артистичного плавання не було рівних Марті Федіній. 19-річна українка 91,8445 бала і на 2,55 бала випередила Євангелію Платаніоті з Греції. Третє місце зайняла представниця Білорусі Василина Хандошко.

Для спортсменки це друге «золото» чемпіонатів Європи. У 2018 році Федіна стала чемпіонкою континентальної першості в комбінації.

Другу золоту медаль Україна завоювала в змішаних стрибках у воду з 10-метрової вишки.

15-річні Олексій Середа та Ксенія Байло випередили дуети з Італії, Великобританії, Німеччини та Росії.

Як повідомляв НАШ раніше, Світоліна готується до чергової спроби виграти турнір "Великого шолому".