Україна-Нігерія: що відбувалося після матчу збірної України. Відео

11 вересня 15:43

Збірна України 10 вересня в Дніпрі провела товариський матч зі збірною Нігерії, який завершився з результатом 2:2.

Післяматчеве відео було опубліковано на Youtube-каналі FOOTBOOM.

На відео видно, як представники збірної Нігерії в холі "Дніпро-Арени" фотографувалися з Андрієм Шевченком і дивилися повтор другого голу української команди.

Шевченко в коридорах поспілкувався з травмованим Жуніором Морасом, а пізніше в автобусі поговорив зі своїм асистентом Андреа Малдером.

Після матчу футболісти збірної України роздавали автографи, сіли в автобус і вирушили до готелю.

Нагадаємо, 10 вересня в Дніпрі відбувся матч збірної України і Нігерії. На 4-й хвилині українці почали програвати, коли після передачі від Івобі відзначився Арібо. Через пів години збірна Нігерії збільшила свою перевагу. Жовто-сині змогли збільшити рахунок тільки на 78-й хвилині зусиллями Олександра Зінченка. Через хвилину рівновагу відновив Роман Яремчук, який забив гол після відскоку м'яча від воротаря суперника і від нього самого.

Як повідомляв НАШ раніше, Надаль переграв росіянина Медведєва в фіналі US Open.