"Тоттенхем" переміг "Аякс" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Відео голів

09 травня 09:09

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів сезону 2018/19 англійська футбольний клуб "Тоттенхем" переміг нідерландську команду "Аякс".

Гра, яка проходила на стадіоні "Йохан Кройфф Арена" в Амстердамі, завершилася рахунком 3: 2.

Варто відзначити, чо рахунок гри відкрив капітан "Аякса" Матейсен де Лігт. Він забив гол у ворота суперників на 5 хвилині зустрічі.

На 36 хвилині гри амстердамський клуб подвоїв перевагу завдяки зусиллям півзахисника Хакім Зіеша.

Здавалося, що результати гри вже очевидні, однак на початку другого тайму "Тоттенхем" повернув інтригу в грі.

На 55 хвилині гол забив півзахисник англійської команди Лукас Моура, а через 4 хвилини він оформив дубль і зрівняв цифри на табло.

Відомо, чт перший матч між командами, який пройшов 30 квітня на стадіоні "Тоттенхем Хотспур", завершився з рахунком 1: 0 на користь "Аякса".

Так, "Тоттенхем" вперше в історії вийшов у фінал ЛЧ.

Як повідомляв НАШ раніше, "Ліверпуль" вийшов до другого поспіль фіналу Ліги чемпіонів, здобувши вдома у матчі-відповіді сенсаційну перемогу над "Барселоною" з рахунком 4:0.

Щоб першим отримувати найважливіші новини - підпишись на НАШ Telegram і Twitter!