"Шахтар" зіграв внічию з "Інтером" та потрапив до Ліги Європи. Відео

10 грудня 08:31

Донецький “Шахтар” зіграв внічию з “Інтером” в матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Матч завершився з рахунком 0:0.

Зустріч проходила на стадіоні "Сан-Сіро" в Мілані.

“Інтер” майже забив гол на 7-й хвилині, але Лаутаро Мартінес влучив у поперечину.

Гості змогли відповісти своїм гострим моментом лише в кінці першого тайму - це Хандановіч врятував міланську команду після удару Додо.

До перерви та на початку другої половини матчу знову був близький до забитого голу Інтер, але Трубін врятував Шахтар, коли пробити його намагалися той же Мартінес і Лукаку.

За підсумками матчу "Шахтар" набрав 8 очок, але втратив друге місце: у паралельному матчі "Реал" переграв "Боруссію" та вийшов у плей-офф Ліги Чемпіонів. Остання мала стільки ж балів, що й "Шахтар", однак потрапила до 1/8 завдяки перемогам в очних поєдинках.

Підсумкова турнірна таблиця в групі В має такий вигляд: "Реал" - 10 очок, "Боруссія» (М) - 8, "Шахтар" - 8, "Інтер" - 6.

Як повідомляв НАШ раніше, Збірній України зарахували технічну поразку через скасований матч зі Швейцарією.