"Шахтар" розгромно програв "Інтеру" за крок до фіналу Ліги Європи

18 серпня 08:28

Донецький “Шахтар” програв міланському “Інтеру” в півфіналі Ліги Європі. "Інтер" розгромив гірників з рахунком 5:0.

Зустріч відбулася в Дюссельдорфі (Німеччина) на стадіоні "Дюссельдорф Арена" при пустих трибунах.

Перший гол на 19 хвилині забив Лаутаро Мартінес. Вже у другому таймі перевагу італійського клубу збільшив Данило Д'Амброзіо. Рахунок до розгромного довів Мартінес на 74 хвилині. Незабаром Лукаку забив четвертий гол, а на 83 хвилині він же оформив дубль.

Таким чином, італійський клуб виходить у фінал Ліги Європи та зустрінеться з "Севільєю", яка напередодні перемогла "Манчестер Юнайтед" (2:1). Вирішальний матч відбудеться 21 серпня в Кьольні.

У нинішньому сезоні єврокубків "Шахтар" залишався єдиним представником України, вітчизняні клуби давно не проходили до такої пізньої стадії. Однак для донецької команди це не рекорд, у сезоні 2008-2009 "Шахтар" виграв Кубок УЄФА. В наступному сезоні турнір перейменували на Лігу Європи, але фактично це ті самі змагання і кубок переможцю вручають той самий.

Попри це, вихід у півфінал - це вже серйозне досягнення для українського футболу. "Гірники" зробили це втретє в історії клубу.

Як повідомляв НАШ раніше, у ВООЗ заявили, що повернення вболівальників на стадіон призведе до катастрофи.