"Шахтар" програв "Аталанті" і вилетів із Ліги чемпіонів

12 грудня 11:45

Донецький “Шахтар” програв італійській “Атланті” в заключному турі групового етапу ліги чемпіонів з рахунком 0:3.

На своєму полі українські футболісти вже на п'ятій хвилині гри пропустили м'яч, коли Ісмаїлі віддав наочний пас назад на П'ятова, але після комбінації Атланти не зміг пробити, і голкіпер перервав простріл суперника.

Лише на 37-й хвилині “гірники” змогли створити гострий момент біля воріт суперників. Моралес головою направив м'яч під поперечину, проте Голліні виручив партнерів.

На 66-й хвилині Аталанті знову вдалося забити гол українській команді.

Третій гол на 80-й хвилині забив Госенс.

Ця перемогла дозволила Аталанті вийти до 1/8 фіналу, тоді як Шахтар зіграє в плей-офф Ліги Європи, оскільки в паралельному матчі Динамо Загреб з рахунком 1:4 програло Манчестер Сіті.

Як повідомляв НАШ раніше, українська біатлоністка Джима виграла срібло на етапі Кубка світу.