"Шахтар" поступився "Ромі" у першому матчі 1/8 фіналу ЛЄ: відео голів

12 березня 08:37

Донецький "Шахтар" з розгромним рахунком поступився в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи римської "Роми". Матч закінчився з рахунком 0:3.

До середини першого тайму гра була більш-менш рівній і ніщо особливо не віщувало гола. Але на 23-й хвилині гравці "Роми" гру оживили. Після ауту в центрі поля м'яч потрапив до Педро, який протягнув його до штрафної і вивів Пеллегріні на зустріч з Трубін. Італієць шансом скористався і відправив м'яч у сітку - 1:0.

"Шахтар" мав хороший шанс до перерви рахунок зрівняти. Але Жуніор Мораєс не скористався прострілом Додо, пробивши у Пау Лопеса.

А ось "Рома" забила ще двічі донеччанам. В обох голах взяв участь вінгер Стефан Ель Шаараві, який вийшов на заміну.

Тепер  "гірники" мають досить туманні шанси на вихід в чвертьфінал. Через тиждень у матчі-відповіді в Києві "Шахтарю" потрібно забивати мінімум тричі і не пропускати, щоб хоча б перевести матч у овертайм.

Як повідомляв НАШ раніше, українка Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту.