"Шахтар" мінімально обіграв "Маккабі" і вийшов у 1/8 фіналу ЛЄ

26 лютого 08:36

"Шахтар" у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи мінімально обіграв ізраїльський "Маккабі" - 1:0

За сумою двох матчів в 1/8 фіналу проходять "гірники", здобувши сумарну перемогу 3: 0.

Завдяки єдиному голу з пенальті на 67-й хвилині, автором якого став Жуніор Мораес, підопічні Луїша Каштру здобули перемогу і пробилися в наступну стадію другого за силою єврокубку за підсумками двох матчів.

Крім того, "Динамо" мінімально перемогло "Брюгге" і також вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи: на 83-й хвилині гол матчу оформив Віталій Буяльський. У першому матчі з «Брюгге» була нічия - 1:1. За результатами двох матчів кияни виходять до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Як повідомляв НАШ раніше, українка Меркушина завоювала "срібло" на ЧЄ з біатлону.