"Реал" сенсаційно програв "Шерифу" у домашньому матчі Ліги чемпіонів УЄФА

29 вересня 09:05

Футболісти іспанського "Реала" поступилися молдовському "Шерифу" у другому турі групової стадії Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч на "Сантьяго Бернабеу" у Мадриді завершилася поразкою господарів з рахунком 1:2.

Шериф шокував Мадрид у першому таймі – Кріштіану навісив з флангу, а Яхшибоєв ударом головою пробив Куртуа. Реал намагався відігратись, але вдалось це лише по перерві – Вінісіус заробив пенальті, а Бензема його реалізував.

Молдовани ж змогли створити сенсацію наприкінці матчу: після вкидання з ауту та комбінації м'яч опинився у Тіля, який з лету пробив у дальню дев'ятку. 1:2 – і підопічні Вернидуба очолили групу D.

В іншому матчі квартету D донецький «Шахтар» на НСК «Олімпійський» у Києві зіграв внічию з міланським «Інтером» - 0:0.

Турнірне становище: "Шериф" - 6 очок, "Реал"- 3, "Інтер" - 1, "Шахтар" - 1.

Наступний матч «Шахтар» проведе 19 жовтня проти "Реала".

Як повідомляв НАШ раніше, в Україні виявили 9 666 нових випадків коронавірусу.