Футзальна збірна України програла матч за третє місце на Євро-2022

07 лютого 08:30

Футзальна збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи. У матчі за третє місце "синьо-жовті" поступилися збірній Іспанії (1:4).

6 лютого у Амстердамі (Нідерланди), збірна України зустрічалася з Іспанією у матчі за третє місце ЧЄ-2022.

Перша небезпечна нагода виникла на 7-й хвилині. Абакшин завдав удару, але іспанський кіпер зумів парирувати м'яч. Добивання ж заблокував оборонець.

Натомість Іспанія відповіла відразу голом. Через чотири хвилини після моменту Абакшина піренеєць Мельядо завдав потужного удару в дев'ятку. На 17-й хвилині збірна України зрівняла рахунок. Вдало у відборі відіграв Корсун, а Ігор Чернявський підхопив м'яч і точно пробив у ближній кут.

У другому таймі за Іспанію забили Бойїс та Адольфо, який встановив остаточний рахунок.

Україна програла Іспанії 1:4 та фінішувала на Євро-2022 на четвертому місці. Наші футзалісти потрапили до четвірки найсильніших команд Європи вперше за 17 років.

Як повідомляв НАШ раніше, Канада відправила до України партію військового обладнання.