Динамо зіграло внічию з Брюгге і вилетіло з Ліги чемпіонів: відео голів

14 серпня 11:12

Київський ФК "Динамо" зіграв внічию з рахунком 3: 3 з бельгійським "Брюгге" у матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону 2019/20.

Матч відбувся на НСК "Олімпійський" в Києві.

На перших хвилинах гри "Динамо" вдалося забити швидкий гол. На 6 хвилині відзначився Буяльський.

Під кінець першого тайму, на 38 хвилині, бельгійська команда відновила рівність в рахунку завдяки голу Симона Делі.

Варто відзначити, що на 50 хвилині, "Динамо" знову лідирувало, гол забив Шепелєв. У кінцівці матчу "Брюгге" завдяки зусиллям Вормера забив другий гол.

Крім того, ще по голу команди забили одне одному в компенсований час: автогол забив Мехелен, також відзначився Опенда.

Таким чином, "Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів і відправилось в Лігу Європи.

Як повідомляв НАШ раніше, донецький футбольний клуб "Шахтар", який переміг київське "Динамо" в матчі чемпіонату Прем'єр-ліги, приніс вибачення нападаючому столичної команди Жерсону Родрігесу за образливий коментар під постом гравця