"Динамо" завоювало Кубок України в серії пенальті проти "Ворскли". Відео

09 липня 08:36

Київське "Динамо" переграло полтавську "Ворсклу" у серії пенальті фінального матчу за Кубок України з рахунком 8:7.

Основний час та екстратайми завершилися з рахунком 1:1. Зустріч пройшла у Харкові на стадіоні "Металіст".

"Ворскла" з перших хвилин помчала здобувати результат забивши гол на 11 хвилині гри. Автором забитого м'яча став Руслан Степанюк з передачі Кане.
У другій половині тайму “Динамо” зрівняло рахунок. Гол забив Беньямін Вербич, прийнявши м'яч від де Пени.

Після перерви рахунок залишився незмінним. Основний і додатковий час завершився з рахунком 1:1.

З одинадцятиметрової позначки футболісти "Динамо" реалізували вісім ударів, гравці "Ворскли" - на один менше. Вирішальний промах допустив Володимир Баєнко, а переможний удар забив Артем Шабанов.

Востаннє кияни завойовували Кубок України у 2015 році, “Ворскла” - у 2009 році. Загалом було проведено 12 турнірів.

Після цієї перемоги "біло-сині" зрівнялися з "Шахтарем" за кількістю трофеїв, здобутих за часів Незалежності - по 35.

Як повідомляв НАШ раніше, новообраний мовний омбудсмен розповів, від чого та від кого збирається захищати українську мову.