"Динамо" вдруге програло "Вільярреалу" та вилетіло з Ліги Європи

19 березня 08:31

Київське “Динамо” поступилося у другому матчі проти іспанського "Вільярреала" і вилетіло з Ліги Європи на стадії 1/8 фіналу. Матч закінчився рахунком 0:2.

Після домашньої поразки в першому матчі 0:2 шансів у киян було не надто багато. Для проходу потрібно було забивати два голи, при цьому зберігши свої ворота на замку. Втім вже на 13-й хвилині форвард "Вільярреала" Морено головою вдало замкнув подачу з правого флангу - 1:0. Це був перший удар в створ воріт киян.

На 36-й хвилині Морено оформив дубль. Другий тайм виявився формальністю, в якому команди більше догравали це протистояння.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться завтра, 19 березня, о 14:00 по Києву.

Нагадаємо, "Шахтар" повторно програв римської "Роми" і вилетів з Ліги Європи. Матч пройшов без глядачів і завершився з рахунком 1:2. 12 березня "Шахтар" з розгромним рахунком поступився в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи римської "Роми". Тоді матч закінчився з рахунком 0: 3.

Як повідомляв НАШ раніше, українка Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту.