"Динамо" розгромно програло "Ювентусу" у матчі Ліги чемпіонів: відео голів

03 грудня 08:53

Київське “Динамо” з рахунком 3:0 програло “Ювентусу” в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч відбулася у Турині.

Вже в перші 20 хвилин Георгій Бущан виручив киян після небезпечних ударів від Вестона Маккенні і Альваро Морати. Однак на 21-й хвилині воротар "Динамо" зіграв невпевнено, не впоравшись з ударом головою від Федеріко К'єзи, який забив свій перший гол за "Ювентус".
Кінцівка тайму пройшла з перевагою "Динамо", у якого міг забивати Віктор Циганков. Після пасу від Беньяміна Вербича Циганков завдавав удару, але не зміг пробити Войцеха Щенсни.

На 57-му оберті секундної стрілки Роналду домігся-таки свого, вдало зігравши на добиванні. А трохи пізніше рахунок став 3:0 — голом відзначився Мората.

Після поразки Динамо з одним балом залишається на третьому місці в групі G, випереджаючи четвертий Ференцварош за різницею м’ячів за тур до завершення групового раунду.

Як повідомляв НАШ раніше, помер легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона.