"Баварія" розгромила київське "Динамо", забивши п'ять м'ячів

30 вересня 08:58

Київське "Динамо" програло на виїзді мюнхенській "Баварії" у другому турі Ліги чемпіонів у групі E з рахунком 5:0.

Поєдинок приймала Альянц Арена в Мюнхені. Баварія після першого туру очолювала групу E, розгромивши на виїзді Барселону в стартовому матчі (3:0).

Українська команда не протрималася й 15-ти хвилин. Сергій Сидорчук зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Роберт Лєвандовскі спокійно реалізував 11-метровий. На 27-й хвилині поляк оформив дубль. Після помилки Андрієвського Мюллєр вивів Роберта віч-на-віч із Бущаном, а Лєвандовскі такі нагоди зазвичай не марнує. Удар у ближній кут – 2:0.

У другому таймі ситуація особливо не змінилася. Баварці створили достатньо моментів для голів і змогли забити ще тричі. Спершу на 68-й хвилині Гнабрі втік від захисників, увійшов до штрафного майданчика і на силу пробив під поперечину - 3:0.

А через шість хвилин м'яч зірвався у Сані з ноги під час флангової подачі і влетів у "дев'ятку" воріт Бущана - 4:0.

Шупо-Мотінг, який провів на полі лише 10 хвилин, ударом головою забив 5-й гол у ворота "біло-синіх". 5:0.

Як повідомляв НАШ раніше, "Реал" сенсаційно програв "Шерифу" у домашньому матчі Ліги чемпіонів УЄФА.