"Барселона" розгромила "Ліверпуль" в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

02 травня 08:22

Іспанська "Барселона" з рахунком 3:0 розгромила англійський "Ліверпуль" в першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів. Поєдинок пройшов у середу, 1 травня, на стадіоні "Камп Ноу".

До першого забитого м'яча в цій зустрічі "Ліверпуль" краще атакував, пресингував і був агресивніше каталонців. Втім, рахунок в матчі відкрила саме "Барселона". На 26-й хвилині після пасу Жорді Альби Луїс Суарес зіграв на випередження і переправив м'яч у ворота "мерсисайдців" - 1:0.

Навіть після пропущеного гола англійці продовжували грати першим номером в цій грі.

На першій хвилині другого тайму відбувся і перший удар в площину воріт "Барси". Джеймс Мілнер перевірив реакцію тер Штегена, який зіграв чудово. У наступні десять хвилин тер Штеген відображає ще два небезпечні удари від Мілнера і Мохамеда Салаха.

На 75-й хвилині "Барселона" забиває другий гол. Після удару Суареса м'яч потрапляє в поперечину воріт і відскакує прямо на Ліонеля Мессі, який забиває у порожні ворота - 2:0.

На 81-й хвилині Мессі зі штрафного метрів з 25-ти красиво пробиває в дев'ятку воріт "Ліверпуля" - 3:0.

У наступній же атаці англійці мали шанс один гол відіграти. Після удару Фірміно м'яч з лінії воріт вибиває Іван Ракітіч, ​​а Салах на добиванні потрапляє в штангу.

Матч-відповідь відбудеться 7 травня в Ліверпулі на "Енфілд Роуд".

До слова, в цьому протистоянні Мессі забив свій 60 градусів-й м'яч за "Барселону". За клуб він грає з 2004 року і провів уже понад 680 матчів.

Як повідомляв НАШ раніше, аргентинський футболіст Ліонель Мессі зіткнувся в боротьбі за м'яч з британським футболістом Крісом Смоллінгом в матчі "Барселони" проти "Манчестер Юнайтед".